שאלות ותשובות, מצגת, בנק - מענק עצמאים* למי שטרם נרשם, הקישור למענק (מי שנרשם עד היום 5/4/20 אמור לקבל את המענק היחסי המגיע לו לפני החג)

* למי שעדיין מתקשה, רשות המסים פרסמו שאלות ותשובות לעניין הרישום למענק, וגם מצגת.

* מיוצגים של משרדנו עם חשבון בנק לא תקין ברשות המסים, מוזמן ליצור קשר במייל acc1@noycpa.co.il בצרוף צ'ק או אישור חשבון בנק, ואנחנו נבצע קליטה של החשבון.


וגם, לקוחות יקרים - אנחנו כאן כדי לתת לכם מענה ותמיכה, כל יום 8:00-17:00 (לפחות). בבקשה קחו בחשבון שגם אנחנו בכוח אדם מצומצם (תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות) מנסים לענות לכל פניה ושאלה ולסייע לכולם, תוך שמירה על רצף הטיפול השגרתי. רשויות המס עובדים אף הם במתכונת מצומצמת, וההנחיות "מתעדכנות תוך כדי תנועה". אין לנו מידע נוסף, כאשר נקבל מידע, נמשיך לעדכן. תודה על סבלנותכם.


בברכת שבוע טוב (תיכף חג שמח) ובריאות


חן ושולמית

75 צפיות0תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מונחי יסוד לכל עצמאי

במסגרת עבודתנו עם עוסקים עצמאים, חדשים ופחות חדשים, אנחנו נתקלים בהיעדר ידע והיכרות עם מושגי יסוד. לקראת פתיחת שנת 2021, להלן רשימה חלקית של מושגים, שכל עצמאי צריך להכיר.

סוף שנת המס – מגיע!! ב31.12.20 לעשות:

להלן מספר דברים שיש לבצע לסגירת השנה ולטובת הדוח השנתי (כמובן מה שרלוונטי לעסק שלך): 1. רכבים: לרשום את מונה הק"מ של כל כלי הרכב המשמשים את העסק: כולל פרטי, שכור וגם ליסינג. 2. ספירת קופה: להפריד בי

החזרי מס הכנסה - האם אני יכול לבד?

ביום חמישי שודרה בכאן 11 הפינה של שאול אמסטרדמסקי הנהדר (לינק - לחץ כאן), בה הוא טען שכל אחד יכול לבדוק בעצמו את החזרי המס המגיעים לו באתר רשות המסים, בלי סיוע של אנשי מקצוע ש"גוזרים קופון". שאול צודק

משרד רו"ח חן נוי

רחוב ברוש 107 ניל"י, 7193000

© כל הזכויות שמורות למשרד רו"ח חן נוי