עדכון מענק 500 ש"ח לילד

המענק עבור הילדים ישולם ביום ראשון הקרוב (12.4) המענק בסך 500 ש"ח ישולם עבור כל ילד שטרם מלאו לו 18 (שזכאי לקצבת ילדים בחודש אפריל) המענק ישולם לכל היותר עבור 4 ילדים למשפחה.

זאת על פי עדכון המוסד לביטוח לאומי:

* המענק ישולם לחשבון הבנק שאליו משולמת קצבת הילדים. * באתר השירות האישי עדיין רשום שהמענק ישולם ב-13.4, אבל הוקדם כאמור התשלום.

* מי שיש לו חוב - המענק ישולם במלואו, ללא הפחתת החוב. * ילדים שנולדו עד ה-15.4 (כולל), זכאים לקצבת ילדים עבור חודש אפריל ולכן זכאים למענק.

המענק עבור ילדים "חדשים" ישולם לאחר קליטתם במערכת (בעיכוב) * ילדים שימלאו להם 18 בחודש אפריל זכאים למענק.

ביטוח לאומי נערכים לתשלום המענקים גם לאזרחים ותיקים ומקבלי קצבאות נכות, הבטחת הכנסה ומזונות.

מועדי התשלום למענקים אלה יפורסמו בהמשך. שבת שלום ובריאות לכולם

רו"ח חן נוי

54 צפיות0תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מונחי יסוד לכל עצמאי

במסגרת עבודתנו עם עוסקים עצמאים, חדשים ופחות חדשים, אנחנו נתקלים בהיעדר ידע והיכרות עם מושגי יסוד. לקראת פתיחת שנת 2021, להלן רשימה חלקית של מושגים, שכל עצמאי צריך להכיר.

סוף שנת המס – מגיע!! ב31.12.20 לעשות:

להלן מספר דברים שיש לבצע לסגירת השנה ולטובת הדוח השנתי (כמובן מה שרלוונטי לעסק שלך): 1. רכבים: לרשום את מונה הק"מ של כל כלי הרכב המשמשים את העסק: כולל פרטי, שכור וגם ליסינג. 2. ספירת קופה: להפריד בי

החזרי מס הכנסה - האם אני יכול לבד?

ביום חמישי שודרה בכאן 11 הפינה של שאול אמסטרדמסקי הנהדר (לינק - לחץ כאן), בה הוא טען שכל אחד יכול לבדוק בעצמו את החזרי המס המגיעים לו באתר רשות המסים, בלי סיוע של אנשי מקצוע ש"גוזרים קופון". שאול צודק

משרד רו"ח חן נוי

רחוב ברוש 107 ניל"י, 7193000

© כל הזכויות שמורות למשרד רו"ח חן נוי