חידושים במשרדנו - הנח"ש ירוקה (מופחתת נייר)

אנחנו שמחים לבשר על שני חידושים טכנולוגיים במשרד רו"ח חן נוי:

1. חתימה דיגיטלית: מי מכם שכבר חתם על דוח שנתי, פגש את האופציה החדשה של חתימה דיגיטלית. אין צורך להגיע למשרד כדי לחתום על הדוח ו/או להזדקק למדפסת, סורק ו/או פקס. ניתן לחתום בנייד או במחשב ישירות.

(וזו ההזדמנות להזכיר - הגיעה העת להעברת חומר לדוח שנתי 2019).

עם זאת, אנחנו מעודדים כל לקוח לקבוע פגישה טלפונית עם חן, להפקת לקחים, מחשבות והתפתחויות, לאור הימים המיוחדים שעלינו ובכלל.

זהו זמן לחידוש ושינוי בעסקים רבים (לצערנו לא לכולם).. להפוך לימון ללימונדה, תמיכה ומחשבה. אנחנו כאן.

2. הנהלת חשבונות ללא נייר - בחודשים האחרונים אנחנו מטמיעים בהנהלת החשבונות "תוכנות נטולות נייר", עבור כל סוגי העוסקים - מורשים פטורים ובקרוב חברות - התוכנה מאפשרת להעלות באופן שוטף ופשוט את מסמכי ההוצאות של העסק, ולראות באופן ברור את תמונת המצב של העסק בכל עת.

א. התוכנה מהווה "תיבת דואר ייעודית" אליה מעבירים צילומים בווטסאפ, קבצים סרוקים במחשב, מיילים (חשבונות), וצילום באפליקציה סלולרית.

ב. המערכת מאפשרת גם ניהול הכנסות (חשבוניות וקבלות) בתוספת תשלום מזערית, ואז הכל מתנהל באותו המקום (אם רצית לעבור למסמכים ממוחשבים, זה הזמן!)


והתוצאה עבורך, הלקוח -

ג. שקיפות מלאה של מצב העסק שלך בנייד/ מחשב בכל עת.

ד. בכל עת את/ה (הלקוח) יכול/ה לראות את מצב המע"מ, הוצאות והכנסות, מסמכים חסרים, לראות "מה נרשם". כל מסמך שנפסל ישלח אליך לבדיקה/הסבר.

ה. אתה מעלה את המסמכים בנוחות, והצוות שלנו ממשיך לקלוט למיין ולסווג את המסמכים כרגיל (התהליך לא דורש "תוספת מחשבה" מצידך).

ו. הקטנת לחץ סביב העברת החומר למע"מ (הקץ ל"דקה ה90") אפשר לטפטף מסמכים בכל עת...

ז. מי שרוצה כמובן מוזמן להמשיך להגיע אישית למשרד (-: אבל המערכת מצמצמת עבודה עם הדואר, והגבלה למייל, בעיקר לקראת מע"מ.

ח. כל מסמכי המקור נשארים (ונשמרים!) אצלך הלקוח.

ט. כמובן תרומתנו הקטנה ליערות, אנחנו שמחים להפחית את כמות הנייר.

לקוחות רבים כבר עברו לתוכנה, ואם את/ה מעונין, אנא התקשר!

בברכת בריאות ופרנסה טובה

משרד רו"ח חן נוי


42 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

רשימת מענקים פתוחים רשות המיסים

לקראת הסגר רשות המסים פרסמה את רשימת המענקים שעדיין ניתן להגיש בקשה עבורם, בכפוף לתנאים שנקבעו בחקיקה. ● מענק השתתפות בהוצאות קבועות - עבור יולי-אוגוסט 2020 עד 15.12.2020 - עבור מאי-יוני 2020 עד 15.1

מענק לעסקים שנפתחו ב2020

מענק לעסקים חדשים –תוספת לרשת הביטחון הכלכלית. החל מהיום, עצמאים שפתחו עסק חדש בחודשים ינואר פברואר 2020, יכולים לקבל מענק הוצאות בסכום קבוע של 3,000 – 4,000 ₪. הגשת הבקשות למענק שנפתחה היום הינה עבור

ביטוח לאומי - מענק לכל אזרח - פעימה שנייה - מתי נקבל את הכסף ואיך? ושינוי חשבון בנק

הביטוח הלאומי ישלם היום (יום שלישי -4.8) ומחר (יום רביעי 5.8) את המענק לכ-800 אלף מקבלי קצבאות שזכאים למענק מוגדל. חשוב: הביטוח הלאומי פתח את האפשרות לשנות את פרטי חשבון הבנק למי שלא קיבל קצבה בשנה

משרד רו"ח חן נוי

רחוב ברוש 107 ניל"י, 7193000

© כל הזכויות שמורות למשרד רו"ח חן נוי