ביטוח לאומי - מענק לכל אזרח - פעימה שנייה - מתי נקבל את הכסף ואיך? ושינוי חשבון בנק

הביטוח הלאומי ישלם היום (יום שלישי -4.8) ומחר (יום רביעי 5.8) את המענק לכ-800 אלף מקבלי קצבאות שזכאים למענק מוגדל. חשוב: הביטוח הלאומי פתח את האפשרות לשנות את פרטי חשבון הבנק למי שלא קיבל קצבה בשנה האחרונה (=אם אתה מעל גיל 18 ללא ילדים מתחת לגיל 18, ללא קצבה מהביטוח הלאומי) שימו לב: מי שקיבל קצבה בשנה האחרונה לא נדרש לעדכן חשבון בנק! את פרטי החשבון אפשר לעדכן מאד בקלות באתר של הביטוח הלאומי - https://www.btl.gov.il/Corona/Pages/MaanakEzrach.aspx

נציג שירות במספר 8321* או במענה אוטומטי 02-5393733

[בדקנו 4.8.20 13:00 האתר עובד מצוין ובקלות, הטלפונים לא פעילים. אולי "בהמשך"] אם אין לך חשבון בנק - אפשר יהיה לקבל את המענק במזומן בבנק הדואר, מבלי לפתוח חשבון בנק.

(בהמשך יפורסם מתי תתאפשר המשיכה במזומן) קצבאות המזכות במענק מוגדל הן: נכות כללית / הבטחת הכנסה / דמי מזונות / סיעוד או שירותים מיוחדים לאחר גיל הפרישה / אזרח ותיק ושאירים שמקבלים גם השלמת הכנסה או השלמה לנכות / נכי איבה, נכי צה"ל, אסירי ציון, נכות לעולים חדשים, שירותים מיוחדים לעולים חדשים, עולה נזקק ותושב חוזר נזקק, נכי רדיפות ונכי מלחמה בנאצים ואלמנותיהם (וכו').

"אז מתי המענק שלנו?"

המשך המענקים על פי לו"ז הביטוח הלאומי, בהמשך יפורסם.

464 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מונחי יסוד לכל עצמאי

במסגרת עבודתנו עם עוסקים עצמאים, חדשים ופחות חדשים, אנחנו נתקלים בהיעדר ידע והיכרות עם מושגי יסוד. לקראת פתיחת שנת 2021, להלן רשימה חלקית של מושגים, שכל עצמאי צריך להכיר.